Hommy.com.pl to sklep dla ludzi z wyobraźnią, lubiących zmiany w życiu i lubiących przestrzeń, która wyraża indywidualny styl właściciela.


Oryginalne projekty lamp i zegarów marki Hommy, komponują się z różnymi wnętrzami. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Oferujemy projekty klasyczne, nowoczesne, designerskie, żartobliwe i wiele innych. Wszystkie z wysokiej jakości materiałów i bezpieczne na ścian.


Radosna lekkość bytu? Jak najbardziej. Koniecznie z naszym udziałem. Radosny byt wymaga radości we wnętrzu, w którym życie się toczy. Wiele naszych projektów stworzonych zostało z figlarnym przymrużeniem oka, po to wywołać każdego dnia uśmiech na twarzy.


Z duchem czasu? A i owszem. Nasze inspiracje czerpiemy z aktualnych trendów światowych. Jesteśmy na czasie. Zaglądaj tu regularnie. Wciąż powstają nowe projekty. Na pewno Cię czymś zaskoczymy.
Przyjazne dla portfela? Oczywiście. Możesz swoje wnętrza wykreować na nowo z naszymi lampami i zegarami. A wszystko to samodzielnie, w kilka minut w atrakcyjnych cenach.


WISH Group jest wyłącznym dystrybutorem produktów marki Hommy. Nasze oryginalnie i solidnie wykonane lampy i zegary zainspirują Cię do metamorfozy Twoich wnętrz.
Zapraszamy do naszego sklepu hommy.com.pl

MEDIA O NAS 

ARTYKUŁY Z PRASY 

Dziennik Zachodni

Lampy, Zegary i naklejki jako dekoracje ścienne – Kreatywny Wystrój Wnętrz


Czytaj więcej: https://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html

Lampy,zegary i naklejki dekoracyjne ścienne _ Zrób to Sam - DIY

Czytaj więcej https://katowice.naszemiasto.pl/artykul/lampy-zegary-i-naklejki-dekoracyjne-scienne-zrob-to-sam-diy,2491758,artgal,t,id,tm.html